Facebook Facebook

 

Biuro karier

 

Celem BPP University jest kształcenie profesjonalistów. Już od dnia rozpoczęcia studiów w BPP aż do roku po ich zakończeniu każdy student i absolwent BPP może korzystać ze wsparcia biura karier Careers Service BPP. Są to m.in.:

 

  • Informacje o wolnych miejscach pracy i praktykach dla studentów oraz abslowentów.
  • Indywidualne konsultacje z doradcami ds. rozwoju zawodowego oraz próbne rozmowy kwalifikacyjne.
  • Warsztaty oraz prezentacje na temat poszukiwania pierwszej pracy, pisania cv, rozmowy kwalifikacyjnej, autoprezentacji, doskonalenia umiejętności komunikacji oraz planowania swojej kariery zawodowej .
  • Testy psychologiczne.
  • Seminaria prowadzone przez przedstawicieli pracodawców i profesjonalistów z dziedziny finansów, marketingu, zarządzania zasobaimi ludzkimi, prawa.
  • Targi pracy.

 

Dodatkowa pomoc dla studentów zagranicznych

 

Studenci zagraniczni mogą liczyć na pomoc biura karier w poszukiwaniu pracy dorywczej podczas studiów oraz wsparcie w odnalezieniu się na brytyjskim rynku pracy i poznaniu najlepszych sposobów poszukiwania pierwszej pracy.

 

Centrum pro bono dla studentów prawa

 

Studenci BPP Law School pod okiem doświadczonych prawników mają możliwość świadczenia porad prawnych i uczestnictwa w projektach BPP Pro Bono Centre. Centrum Pro Bono BPP od lat wyróżniane jest przez brytyjskie organizacje prawnicze za swoją aktywność.

 

Program Academic and Career Skills Module with Work Placement

 

Academic and Career Skills Module to program indywidualnego wsparcia rozwoju kariery zawodowej oraz półrocznych praktyk zawodowych. Program dostępny jest dla studentów studiów magisterskich: MSc Management, MSc Management with Finance, MSc Management with Project Management, MSc International Marketing.

 

Więcej o kryteriach rozpoczęcia programu