Facebook Facebook

 

 

 

       
   

Firma BPP Professional Education powstała 1976 roku w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu misją firmy jest wspomaganie osób pracujących zawodowo w poszerzaniu kwalifikacji. Obecnie BPP Professional Education:

 

  • posiada 44 centra szkoleniowe na całym świecie;
  • zatrudnia ponad 2000 pracowników;
  • to jedna z największych firm szkoleniowych na świecie;
  • jest najlepiej rozpoznawaną instytucją szkoleniową w Wielkiej Brytanii i Irlandii;
  • szkoli 90% firm notowanych na giełdzie w Londynie, wchodzących w skład indeksu FTSE 100;
  • to nie tylko szkolenia z finansów, marketingu, prawa i zarządzania. BPP jest również wydawcą podręczników przygotowujących m.in. do takich międzynarodowych kwalifikacji jak: ACCA, CIMA, CIM.

 

 

Oddział BPP w Polsce powstał w 1999 roku. i specjalizuje się w szkoleniach przygotowujących do zdobycia międzynarodowych kwalifikacji zawodowych ACCA, CIMA, CIM, CIA oraz szkoleniach zamkniętych z rachunkowości finansowej i zarządczej (MSSF, US GAAP, ustawa o rachunkowości) podatków i marketngu. Posiadamy 2 stałe centra szkoleniowe w Polsce: w Warszawie i Krakowie.
 

Trenerzy BPP Professional Education to zawsze praktycy (co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy związanej z wykładanym tematem) posiadający międzynarodowe dyplomy ACCA, CIMA, CIM lub CIA. Dodatkowy są specjalistycznie wyszkoleni w zakresie i komunikacji przekazywanej wiedzy, tak aby efektywniej wykorzystać czas uczestników szkoleń.

 

 

Więcej o grupie BPP – www.bpp.com